Předchozí ročníky
 

III. ročník

O třetím ročníku

V rámci třetího ročníku se školní televize setkaly 19. a 20. října 2012, do Příbrami jich dorazilo rekordních devět. Setkání bylo zahájeno za účasti Petra Dvořáka, generálního ředitele ČT. Pozvání k projektu dále přijali například také Robert Záruba, Daniel Takáč, Barbora Černošková nebo Taťána Míková. Návštěvníci také měli mnoho příležitostí k vyzkoušení televizní techniky. V hudebním sále, kde probíhala většina klíčových besed, bylo umístěno několik televizních kamer. Jejich obraz byl přenášen do velkého přenosového vozu.

Osobnosti

9

školních televizí

1050+

minut přednášek a besed

11

hostů z ČT

Školní televize

GymTV

GymTV, školní televize Gymnázia Příbram, byla založena v dubnu 2005. Kromě pravidelného měsíčního zpravodajství natáčí také záznamy ze školních akcí a spravuje svůj zpravodajský portál.

Dvojka 2 TV

Dvojka 2 TV funguje na Základní škole U Školek v Litomyšli. Štáb tvořený z žáků školy natáčí aktuality a akce, které se konají ve škole nebo které škola organizuje.

Omega TV

Školní televize Omega působí při Základní škole Chomutov, Na Příkopech již od roku 2002. Žáci zajišťující fungování televize se pravidelně setkávají v hodinách zájmového útvaru Televizní technika.

ZŠ TGM Borohrádek

Školní televize působí na ZŠ TGM Borohrádek třetím rokem. Připravuje především reportáže, které přibližují život školy i města. Redakční tým také vytvořil dokumenty o škole a městě Borohrádku.

Televize Kolín

Regionální televize pro Kolín a okolí se zaměřením na zpravodajství, zapojena v projektu Digináves České televize. Studio funguje od roku 2001 a zapojeni jsme do projektu Digináves od jeho vzniku.

Televize T. G. M.

Školní Televize T. G. M. je loňskou novinkou Gymnázia a Jazykové školy Zlín. Její vysílání je možné vidět především na nejrůznějších akcích školy (imatrikulace, vánoční akademie).

TV GSHPB

GSHPB TV je mladá studentská televize fungující čtvrtým rokem. Náš tým se skládá ze tří lidí. Dvě reportérky a kameraman a střihač v jedné osobě. Programovou náplň tvoří především dění ve škole.

ŠKIT GB

ŠKIT GB, školní internetová televize Gymnázia Broumov, která při dobré konstelaci hvězd čítá dva členy, vznikla za účelem propagace broumovského výběžku.

HEY TV

Televize HeyTV vznikla v září 2008 jako školní televize Základní školy Ak. Heyrovského. Funguje v rámci volitelného předmětu. Natáčí reportáže o dění na naší škole a o akcích, které ve škole probíhají.